pobierz program

instalator .exe dla Windows pit 37 online
lub
wypełnij online

Uruchom w przeglądarce na tablecieprogram do pitów

Jaki program do rozliczenia PIT?

Kiedy zbliża się czas rozliczenia z Urzędem Skarbowym, wielu podatników rozważa wysłanie deklaracji drogą elektroniczną i zastanawia się, jaki program do PIT będzie do tego najodpowiedniejszy. W internecie znajduje się mnóstwo aplikacji i formularzy, ale szukanie narzędzia bezpiecznego, intuicyjnego i takiego, które poradzi sobie z nieoczywistymi przypadkami, może zająć sporo czasu.

Decyzję odnośnie programu warto dobrze przemyśleć i użyć zaufanego systemu, ponieważ od tego, jaki program do rozliczenia PIT wybierzesz, zależy powodzenie całego przedsięwzięcia i uniknięcie ewentualnych nieporozumień z fiskusem. Na szczęście z pomocą programu PIT Projekt uda Ci się szybko i z łatwością wypełnić formularz podatkowy PIT, bezpiecznie przesłać go do właściwego urzędu skarbowego, a wszystko to bez wychodzenia z domu.

Warto skorzystać ze sprawdzonego programu do rozliczenia PIT

PIT Projekt to bardzo przejrzysty program. Narzędzie dokładnie prowadzi użytkownika przez wszystkie etapy rozliczenia i jest niezwykle proste w obsłudze. Ponadto system wyróżnia się dużą liczbą funkcji dodatkowych. Dzięki zastosowaniu opcji PIT-ASYSTENTa oraz szczegółowej bazy wiedzy, z rozliczeniem poradzi sobie nawet osoba, która nie posiada żadnego doświadczenia w zakresie wypełniania tego typu formularzy. Baza wiedzy to rzetelny zbiór zagadnień dotyczących różnych możliwych scenariuszy rozliczeń, opisu poszczególnych formularzy, informacji na temat ulg, przychodów z zagranicy, dochodów małoletnich czy też wskazówek odnośnie przekazywania 1%. Z kolei PIT-ASYSTENT umożliwia poprowadzenie użytkownika krok po kroku przez cały proces rozliczania PIT. Co więcej – program zapewnia także dostęp do gotowych rozwiązań w przypadku bardziej skomplikowanych deklaracji oraz tłumaczy poszczególne przepisy fiskalne.

Program do rozliczania PIT: korzyści i prostota obsługi

Warto dodać, że wysyłając e-deklarację zyskujesz możliwość przyspieszenia procedur urzędowych, a także sprawdzenia stanu swojego rozliczenia przez internet. Program PIT Projekt jest w pełni bezpieczny, dostępny w dwóch wersjach: instalacyjnej lub online, automatycznie wykonuje obliczenia oraz informuje użytkownika o popełnionych błędach. Rozliczanie PIT nigdy nie było tak proste! Wystarczy zdecydować się na któryś z wariantów i sposób wypełnienia rocznego zeznania podatkowego, wpisać odpowiednie dane, a w przypadku wątpliwości – skorzystać z pomocy asystenta lub bazy wiedzy. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, jaki program do rozliczania PIT będzie najlepszy, PIT Projekt na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

pobierz program

instalator .exe dla Windows pit 37 online
lub
wypełnij online

Uruchom w przeglądarce na tablecieprogram do pitów

Jaki program do rozliczenia PIT?

Każdy podatnik, który chce szybko rozliczyć się z urzędem skarbowym z osiągniętych dochodów, szuka idealnego programu, który pozwoli mu na bezproblemowe wypełnienie PITu. To, jaki program wybierzemy, nie jest jednak bez znaczenia. Nie każdy jest tak samo intuicyjny i pozwala na wypełnienie PITu bez specjalistycznej wiedzy na temat podatków. Podpowiadamy, jaki program wybrać.

Decyzja dotycząca wyboru programu powinna być dobrze przemyślana. Od tego, jaki program do rozliczenia PIT wybierzemy, będzie zależało czy bezproblemowo wypełnimy zeznanie. Do wypełniania PITu polecamy program PIT Projekt, który posiada bardzo wiele zalet. Dzięki niemu wypełnimy prawidłowo PIT i prześlemy go bezpiecznie do właściwego urzędu skarbowego, bez wychodzenia z domu i kolejek w placówce.

Zalety programu PIT Projekt

Warto wybrać program PIT Projekt, ponieważ:

-posiada dwie wersje programu: online oraz desktop. Użytkownik może wybrać, z której wersji skorzysta, czy będzie chciał zainstalować program na swoim komputerze, czy też wypełni PIT z poziomu przeglądarki internetowej.

– pozwala na wypełnienie różnych formularz. Program PIT Projekt pozwala na wypełnienie różnych formularzy podatkowych. Zawiera całą bazę druków, umożliwiając rozliczenie się z różnego typu dochodów, nie tylko tych podstawowych tj. dochód ze stosunku pracy czy umowy o dzieło, ale również bardziej skomplikowanych i rzadziej spotykanych.

– zawiera przyjazny i czytelny interfejs. Program PIT Projekt cechuje się przejrzystą szatą graficzną, co znacznie ułatwia wypełnianie zeznania podatkowego.

– dostosowany jest do umiejętności użytkownika. Podatnik może wybrać, w jaki sposób będzie wypełniał zeznanie podatkowe. Może to zrobić przy pomocy kreatora – PIT Asystenta, który krok po kroku będzie prowadził go przez cały proces wypełniania PITu, a może też wybrać opcję samodzielnego wypełniania aktywnego druku i dokonywania obliczeń.

– jest prosty w obsłudze. Program automatycznie wykonuje obliczenia oraz informuje użytkownika o popełnionych błędach. Pozwala na przekazanie 1% podatku wybranej OPP.

– zawiera pomoc. W przypadku wątpliwości użytkownik może skorzystać z obszernej bazy wiedzy wyjaśniającej poszczególne zagadnienia podatkowe, dzięki temu podatnik będzie miał pewność, ze właściwie wypełnia deklarację.

– umożliwia wysyłkę PIT online. Podatnik może wysłać wypełniony PIT drogą elektroniczną do właściwego urzędu skarbowego. Oszczędza przy tym czas i pieniądze. Może też w razie potrzeby zapisać PIT w formacie .pdf bądź wydrukować formularz w wersji papierowej.

PIT Projekt – wspierane organizacje