Dokumentacja

Instrukcja instalacji programu PIT Projekt

pobierz program
instalator .exe dla Windows

wypełnij online
Uruchom w przeglądarce na tablecie

Instalacja programu PIT Projekt jest bardzo prosta i nie wymaga od użytkownika specjalnej wiedzy technicznej. Wystarczy uruchomić program instalacyjny (PitProjekt2013Setup.exe) i postępować zgodnie z podpowiedziami poszczególnych kroków instalatora:

 1. Wstęp do instalacji
  Ekran powitalny instalatora informujący o tym że w systemie zostanie zainstalowany program PIT Projekt oraz w jakiej wersji. Klikamy na przycisk „Dalej >”.
 2. Umowa licencyjna
  Okno zawiera treść licencji użytkowania programu. Po zaakceptowaniu jej klikamy na przycisk „Dalej >”.
 3. Wybierz docelową lokalizację
  Instalator proponuje lokalizację na dysku komputera, pod którą zostanie zainstalowany program. Wymagane miejsce na dysku do uruchomienia programu to ok. 9MB. Jeżeli nie ma takiej potrzeby, prosimy nie zmieniać lokalizacji programu. Klikamy na przycisk „Dalej >”.
 4. Wybierz folder Menu Start
  Instalator proponuje utworzenie folderu w Menu Start zawierającego skróty do uruchomienia oraz deinstalacji programu. Jeśli nie ma przeciwwskazań odnośnie zaproponowanego folderu w Menu Start, pozostawiamy sugestię instalatora i klikamy na przycisk „Dalej >”.
 5. Dodatkowe zadania
  W celu szybkiego odnalezienia programu po instalacji, należy zaznaczyć opcje „Utwórz ikonę na pulpicie” i/lub „Utwórz ikonę na pasku szybkiego uruchamiania” i klikamy na przycisk „Dalej >”.
 6. Gotowy do instalacji
  Okno przedstawia wybrane ustawienia instalatora. Jeżeli są one poprawne należy kliknąć na przycisk „Instaluj”, który rozpocznie właściwą instalację programu na komputerze.
 7. Zakończenie instalacji
  Okno informacyjne o prawidłowym przebiegu instalacji programu PIT Projekt. Jeżeli program ma zostać od razu uruchomiony należy zaznaczyć opcję „Uruchom program PIT Projekt” i kliknąć na przycisk „Zakończ”. Program instalacyjny zostaje zamknięty, natomiast zostanie uruchomiony program PIT Projekt.