BAZA WIEDZY

Kategoria:
PIT 37
Wybrany artykuł

Pit 37 online program

Dzięki programowi PIT Projekt możesz w prosty i bezpieczny sposób wypełnić i przesłać do fiskusa deklarację podatkową e-PIT 37 wraz ze wszystkimi załącznikami: ZAP-3, PIT/2K, PIT/D czy też PIT/O. Decydując się na rozliczanie PIT-u z naszą aplikacją, masz pewność, że wypełniany dokument jest zawsze najbardziej aktualną wersją formularza, opartą o obowiązujące przepisy prawne.

Jak wysłać rozliczenie PIT 37 online?

Wypełnianie PIT 37 online z naszym programem jest szybkie i łatwe. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację z serwisu i zainstalować ją na swoim laptopie lub komputerze, albo też wypełnić PIT 37 online bezpośrednio na naszej stronie, bez konieczności ściągnięcia programu. Nie musisz znać się na podatkach – nasz PIT-ASYSTENT krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces wypełniania formularza, podpowie, które pola koniecznie należy uzupełnić, jakich dokumentów będziesz potrzebować, by dokończyć składanie deklaracji oraz które załączniki należy wysłać. Program samodzielnie dokonuje niezbędnych i prawidłowych obliczeń podatkowych. Aplikacja umożliwia automatyczne rozliczenie PIT 37 i wysłanie go bezpośrednio do wybranej skarbówki.

Wbudowana baza wszystkich polskich urzędów skarbowych znacząco ułatwia i przyspiesza wypełnianie formularza. Dodatkowo w przypadku pominięcia obowiązkowego pytania czy popełnienia błędu, aplikacja wskaże miejsce pomyłki i zasugeruje jej poprawę.

Wykonując rozliczanie PITu 37 przez aplikację PIT Projekt, masz gwarancję, że wszystkie podawane przez Ciebie dane są bezpiecznie, deklaracja trafi do fiskusa, a nikt niepowołany nie będzie miał do niej dostępu i wglądu. Co ważne, transmisja danych wykonywana jest za pomocą szyfrowanego połączenia z protokołem SSL, gwarantującego stuprocentową poufność danych.

Celem uzyskania szczegółowych informacji na temat tego, jak działa nasz PIT 37 program, przygotowaliśmy obszerną bazę wiedzy. Dzięki wsparciu naszych ekspertów, jest ona na bieżąco aktualizowana w oparciu o wprowadzane nowelizacje podatkowe i zmiany w samym programie.

Dla kogo jest przeznaczona deklaracja podatkowa PIT 37?

PIT 37 do wypełnienia mają ci podatnicy, którzy otrzymują zarobki i wynagrodzenie rozliczane za pośrednictwem płatników, tzn. zleceniodawców, pracodawców, zakłady pracy itp. Otrzymują oni dochody w kwocie netto, natomiast wszelkie zaliczki na podatek odprowadza płatnik. Po stronie podatnika jest wypełnienie formularza PIT sporządzonego na podstawie przesłanych przez płatnika informacji podatkowych.

Jeśli więc otrzymałeś od swego pracodawcy PIT-11 i poszukujesz sprawdzonego i intuicyjnego w obsłudze programu do rozliczania deklaracji, wypełnij PIT 37 przez naszą aplikację – szybko i bezpiecznie.

Artykuły w tej kategorii

Nie tego szukałeś?