BAZA WIEDZY

Kategoria:
Wypełnianie PIT online
Wybrany artykuł

Wypełnij pit online

Z roku na rok rośnie świadomość wśród podatników dotycząca samodzielnego wypełniania PIT. Rozliczenie z urzędem skarbowym samo w sobie nie jest takie trudne i poza ściśle określonymi przypadkami nie trzeba go zlecać biurom rachunkowym. Wypełnij PIT przy użyciu PIT Projekt, a sam zobaczysz jakie to proste. Nie jesteś przekonany? Pokarzemy Ci, dlaczego warto.

Wypełnij PIT online, bo to nic nie kosztuje

Zlecenie rozliczenie PIT podmiotowi zewnętrznemu to dla Ciebie dodatkowy koszt. Nie tylko musisz zapłacić osobie, która to za Ciebie zrobi, ale również ponieść koszty podróży do biura rachunkowego czy nierzadko samego urzędu skarbowego. Jeśli mieszkasz, z dala od większej aglomeracji, musisz liczyć się z tym, że musisz poświecić na to dużo czasu. Korzystając z wersji online programu dużo zyskasz. Aplikacja nie tylko jest darmowa, także nic nie musisz płacić za wypełnienie deklaracji, ale również umożliwia rozliczenie się z urzędem drogą elektroniczną bez zbędnych kolejek czy formalności. Wypełnij roczne zeznanie podatkowe samodzielnie i ciesz się zaoszczędzonym czasem i pieniędzmi.

Wypełnij PIT online, bo to jest proste

Wypełnienie samodzielnie PIT-u nie jest skomplikowane. Nie musisz posiadać specjalistyczne wiedzy w dziedzinie informatyki czy podatków. Możesz skorzystać z kreatora, który krok po kroku poprowadzi Ci przez cały proces wypełniania i wysyłki PIT. Twoja rola będzie ograniczać się tylko do dokładnego przeniesienia wszystkich danych do programu i określenia przysługujących Ci ulg. Program zawiera też poradniki, które pomogą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Możesz skorzystać również z Bazy Wiedzy dostępnej na stronie.

Wypełnij PIT w Internecie, by iść z duchem czasu

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji przygotowuje projekt zakładający większy dostęp do elektronicznej dokumentacji, stworzenie elektronicznej skrzynki podawczej w każdym urzędzie i łatwiejszą komunikację online pomiędzy urzędnikiem a samym obywatelem. Ma to na celu poprawienie jakość usług publicznych. Wysyłka online deklaracji jest już normą i wcześniej czy później będzie obowiązkowa dla każdego obywatela. Wypełnij i wyślij PIT przez Internet, gdyż i tak niedługo będzie to koniecznością. Wypełnij PIT elektronicznie i sprawdź, czy poradzisz sobie z nową reformą.

Wypełnij PIT a otrzymasz szybszy zwrot podatku

Wysyłka PIT online gwarantuje szybsze dotarcie e-deklaracji niż gdybyś miał ją złożyć osobiście w urzędzie skarbowym. Deklaracja podczas wysyłki jest weryfikowana i już w ciągu kilku sekund dostarczona do fiskusa. Wypełnij PIT przez Internet, jeśli zależy Ci na szybszym zwrocie nadpłaconego podatku.

Artykuły w tej kategorii

Nie tego szukałeś?

Przeczytaj również

Program do PIT

instalator .exe dla Windows
Wersja 5.0 / Rozmiar ok. 4MB
wypełnij online

Uruchom w przeglądarce na tablecie
IE, Chrome, FF, Safari