pobierz program

instalator .exe dla Windows pit 37 online
lub
wypełnij online

Uruchom w przeglądarce na tablecieprogram do pitów

PITy bez instalacji

Wypełnienie PIT nie zawsze wiąże się z koniecznością pobierania i instalowania specjalistycznego programu do rozliczeń podatkowych na komputerze, zeznanie można wypełnić również bez instalacji. Dużą popularnością cieszą się PITy online. Podpowiadamy jak rozliczyć się z urzędem szybko i bezpiecznie bez instalacji programu.

PIT online bez instalacji

Program PIT Projekt dostępny jest w dwóch wersjach do wyboru: desktop oraz online. Wersja bez instalacji dostępna jest na stronie program.PITy365.pl/pociecha. Jest to idealne rozwiązanie dla tych użytkowników, którzy z różnych przyczyn nie chcą bądź nie mogą zainstalować programu na swoim urządzeniu. Użytkownik pomijając proces instalacji, bezpośrednio przechodzi do wypełniania PITu. Potrzebne jest tylko stałe połączenie z Internetem, zainstalowana przeglądarka stron internetowych oraz przeglądarka dokumentów PDF. Obsługa programu online jest bardzo intuicyjna. Użytkownik ma do dyspozycji kreator wypełniania PIT, który krok po kroku prowadzi przez cały proces rozliczenia.
Program umożliwia zapisanie na urządzeniu gotowego zeznania podatkowego, ale również bezpośrednią wysyłkę do urzędu skarbowego z poziomu przeglądarki internetowej. To znacznie ułatwia rozliczenie podatkowe, pozwalając zaoszczędzić nasz czas i pieniądze. Zapewnione jest również bezpieczeństwo. Możemy być spokojni o nasze dane, przepływ informacji pomiędzy użytkownikiem a programem chroniony jest certyfikatem SSL gwarantującym pełną poufność.

Instalacja programu

Wersja online oraz desktop programu PIT Projekt pozwala na wypełnienie każdego rodzaju deklaracji podatkowej. Warto jednak pamiętać, że użytkownik jest ograniczony koniecznością posiadania stałego łącza internetowego. Nie tylko nie wyślemy zeznania, ale również nie będziemy mogli go wypełnić, jeśli nie będziemy mieli dostępu do Internetu. Wypełnianie PIT w wersji desktop, mimo że wymaga zainstalowania programu na komputerze, umożliwia w sposób ciągły korzystanie z aplikacji. Użytkownik może wypełniać PIT niezależnie od warunków. Tylko wysyłka online będzie wymagała aktywnego łącza internetowego.

 

pobierz program

instalator .exe dla Windows pit 37 online
lub
wypełnij online

Uruchom w przeglądarce na tablecieprogram do pitów

W przypadku programu PIT Projekt podatnik pobiera plik ze strony www.PITprojekt.pl, a następnie postępuje zgodnie z komunikatami instalatora. Instalacja jest możliwa po spełnianiu określonych wymagań systemowych. Konieczne jest posiadanie systemu operacyjnego Windows XP, 7, 8, 8.1 czy 10; pamięci operacyjnej RAM min. 512 MB; procesora (AMD, Intel) min. 1 GHz. Wymagane jest też miejsce na dysku do uruchomienia programu ok. 9 MB.

PIT Projekt – wspierane organizacje